Kaynaklı Birleştirme

İş güvenliği birinci öncelikli olmak kaydı ile güncel robotik otomasyon sistemleri ile donatılmış hızlı ve güvenilir kaynaklı birleştirme

Hemming (kenet)

Simülasyon yazılımları ile optimize edilen kenetli birleştirme prosesleri Hemming Robotu ile hatasız kenetli birleştirme sağlamaktadır

Mühendislik ve Tasarım

Güncel CAE yazılımları tüm ürünlerin proses tasarımında kullanılmakta bununla birlikte ürün devreye alma süreleri kısalmaktadır.

Kalıp Tasarım ve İmalat

50 yılı aşkın kalıp kültürü, güncel teknolojik imkanlar , güncel CAE yazılımları ile hatasız üretimin ilk adımı olan kalıp tasarımı yapılmakta. Tecrübeli kalıp ustalarının hatasız işçiliği ile dünya standartlarında kalıp üretimi yapılmakta. Bir çok OEM e yapılan kalıplar ile halen ilgili fabrikalarda üretim yapılmaktadır.

Soğuk Sac Şekillendirme

Hata önleyici poke yoke çözümleri ile sektörün beklentilerine uygun presli soğuk şekillendirme prosesleri oluşturulmakta.

Montaj ve Birleştirme

Pres hatlarında güvenli bir şekilde şekiilendirilen ürürnler alt bileşenler ile montaj hatlarında ilgili standartlara göre hızlı ve verimli bir şekilde montaj ve birleştirme yapılmaktadır.